Алгоритм Баден-Баден Яндекса

Алгоритм Баден-Баден – це вдосконалена за допомогою машинного навчання версія алгоритму пошукової системи Яндекс, який орієнтований на песимізацію переоптімізірованих сторінок і сайтів. Так чином, Яндекс бореться з маніпуляцією пошукової видачі і прагне поліпшити її для користувачів.

Алгоритм знижує у видачі окремі сторінки, однак санкції можуть накладатися і на весь сайт, якщо відсоток спамності вище порогового.

Як бачимо, пошукова система Яндекс зробила ставку на загальну цінність тексту для користувачів не залежно від кількості входжень ключових слів. Тому Баден-Баден став карати сайти за переоптімізацію текстового наповнення сторінок – тобто, умисне перенасичення сторінок факторами, які впливають на ранжування веб-сайту.

Таким чином, Баден-Баден карає не тільки за спам ключовими словами в самих текстах, але і мета тегах Title, Descriptions, H1-H6, внутрішніх посиланнях, Alt і Title картинок і інших текстових складових сторінок.

Якщо сайт попав під санкції алгоритму Баден-Баден, то це призводить то таких наслідків:

  • Істотне падіння позицій і трафіку сторінки, по тим пошуковим запитам, на які вона орієнтована;
  • Падіння пошукового трафіку у всього сайту;
  • Повне виключення з індексу сторінці не загрожує, з цієї причини складно виявити наявність фільтра на сторінці, так як ніяких спеціальних повідомлень про це не приходить;
  • Повідомлення надсилаються тільки в разі повної пессимізації сайту за переоптімізацію. Однак, виявити фільтр з великою часткою ймовірності можна.

За матеріалами MegaIndex

Be Sociable, Share!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *