Що не варто робити на сайті

А в плані помилок. Якби довелося створювати сайт з нуля, ще раз. Той же самий шлях пройти. Зробили б щось по-іншому?

Звичайно зробив!

По-перше, у мене вже є чітке поняття, як це все мало виглядати.

По-друге, я б не мучився стільки з дизайном.

По-третє – я б не спамив хрумер.

По-четверте – я б не продавав посилання з сайту. Це, напевно, головне.

П’яте-знову ж, знання пов’язані з СЕО. Десь борщ з ключами, десь з заголовками. Десь той же щось не так зробив. Всі ці помилки зараз би не мали місце бути, і все б було досить швидко, в порівнянні з тим, що було до цього.

Тому що часто новачок приходить – там прочитав одне, тут інше, там третє.

Взагалі, я хотів би сказати, що занадто багато інформації в інтернеті – це губить. Так само як в цьому спорті, про який я висвітлюю. Кожен, не побоюся цього слова, дурень, пише.

Йому є можливість доступу в інтернет. Купити домен за 10 доларів, вважає себе сеошник і писати всілякі статті, які дуже сильно плутають. Це дуже відволікає. Є дійсно пара ресурсів, які потрібно знати, я вважаю, це все-таки не форуми, моя думка. Тому що на форумах купа всіх … там будь-хто може зареєструватися, і кожен збиває свічок думкою, часто неправильної. Тому повинна бути пара ресурсів, яким ти довіряєш і більше нічого не треба.

Тобто якщо все починати спочатку, то просто менше уваги приділялося б СЕО і іншим технічним речам.

Просто особливо не треба було нічого приділяти, тому що все відомо. Тобто менше якихось експериментів непотрібних, які були пов’язані з-за того, що лазиш, авторів читаєш, тут інше, тут хтось пише: «а можна заробити так-то так-то» …

Концепцію сайту поміняв через цього. Знову назад згорнувся, пішов робити те, що повинен … це сміття, він заважав в першу чергу. І природно недолік знань. Коли незнання вже ніщо. Ти вже відразу бачиш що потрібно, а що не потрібно. Сама проблема – це знання, яких немає спочатку.

Be Sociable, Share!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *