Про частоту публікацій

На скільки регулярно варто публікувати весь контент починаючи з самого початку?

Якщо чесно, через час, через те, як я знову почав займатися, я можу сказати що, щодо абияк була робота. Ну, за моїми мірками – тобто можна було набагато краще.

Поначалу- перші 2 місяці ентузіазму, які зазвичай, коли все це в новинку, сайт, всі ці справи … Ну, напевно, 15 статей в місяць, нехай буде так. Потім це сходило нанівець. Коли перший запал пройшов.

Все це почало перетворюватися на звичайну рутину. Ну як багато, хто цим займається, мене розуміють. Коли начебто дивишся – ти стільки написав, а дай Бог 5 відвідувачів.

І все починає напружувати … Згодом це згасає. Постійно потрібні якісь мотиваційні моменти, щоб щось стимулювало. І звичайно, поки не буде першого результату – дуже важко себе змусити.

Тому що часто думаєш: «може я щось не правильно роблю, може щось це, може взагалі нафіг це треба …». «У сео грошей немає», як зазвичай пишуть. Так що, поки першого результату не буде. Напевно, треба просто тупо робити, і будь що буде.

Як то кажуть «Роби що повинен і будь що буде». Тобто терпіти. Не дивитися на всі ці статистики. Чи не аналізувати їх постійно, не заглядати на ці партнерки, де по нулях. Просто забити на це, робити те, що повинен. І результат буде рано чи пізно.

Звичайно, я вважаю, щоб займатися цим, людина, в загальному, по життю повинна бути досить розвиненою. Все-таки деякі моменти, вони вимагають якоїсь загальної ерудиції. Якогось усвідомлення.

Починаєш розуміти: займався я тим-то, тим-то, а результату швидкого не було, відповідно треба ще потерпіти, ще робити. Напевно, тому далеко не всі примудряються домогтися в цій справі якихось результатів. Тому що просто кидають, просто думають, що є легкі шляхи, хоча в принципі їх ніде немає.

Be Sociable, Share!

2 коментарі

  1. ігор сказав:

    Цікаво. Легкі шдяхи е. Купив і продав на базарі. В інтернеті важко заробити….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *