Про обмін посиланнями

Взагалі обмін посиланнями приніс якийсь результат?

Ми знаходили сайти близької тематики і пропонували їм обмінятися посиланнями, але за умови, що ми посилання на них поставимо зі статті. Чесно кажучи, таких мало було. Тому нам все-таки довелося створити каталог. Ну і ми ще паралельно кількість посилань стали нарощувати за допомогою покупки посилань на біржі посилань.

Ми зараз продовжуємо оплачувати, але ми не купуємо, я періодично навпаки їх відключаю, справа в тому, що для нового сайту найбільша проблема – ніхто не хоче змінюватися, з тих, хто якраз знає толк в обміні посиланнями, але не знає реального сео – толку. Вони чомусь звертають увагу на такі речі як тиц і ПР, тобто Тематичний індекс цитування та Пейдж ранг. Так ось для того, щоб скоротити цей час очікування нарощування цих характеристик ми природно відразу купили посилань, для того щоб у нас вже був ненульовий показник пейдж рангу і Тіца.

Ось. Відповідно перші місяць-два, напевно, обмін у нас був досить такий млявий, і нам пропонували природно змінюватися такими ж нульовими сайтами. Але коли у нас з’явилися вже ненульові характеристики, це вже пішла швидше.

Звичайно, обмін посиланнями безумовно приніс результат, враховуючи, що у сайту зараз є якісь характеристики, ну такі формальні, які показують, скільки посилань є, точніше не посилань, а ТИЦ і ПР. Плюс панель вебмастера в Яндексі показує, що дійсно у нас є зворотні посилання. Ось, ну якщо скажемо так запитати мене – став би я для нового проекту це застосовувати? Я чесно скажу – ні. Тому що на старті обмін посиланнями це виходить украй витратне за часом підприємство. І вкрай малоефективне.

Тому що ніхто з тобою мінятися не хоче тобі потрібно з усіма писати, спілкуватися, розповідати, чому наш сайт хороший, що у нас там така-то робота ведеться. Ніхто сам тобі не напише, не запропонує. І по зростанню позицій – чесно кажучи, ось якщо сайт новий, тобто саме домен новий, то зростання позицій по якимось, хоч якось конкурентних запитах, в найближчі чотири місяці взагалі марно чекати, тому що, ну я займаюся так само паралельно розкручуванням декількох комерційних проектів.

Так от якщо домен нульовий, то в ряді випадків просто купуй посилання, не купуй – він взагалі не рухається, якщо в топі сидять більш довірені сайти. Тобто ті, у кого давно вже в хорошому рахунку в Яндексі якісь характеристики є і, в загальному, марно.

Тому обмін посиланнями на перших порах – це просто буде трата часу. Це звичайно якась інвестиція, якщо посилання на вас поставлять, але з іншого боку – от уяви, припустимо, ми запускаємо новий ресурс, пишемо там дяді Васі: «давай дядько Вася обміняємося», він говорить «не хочу, у вас нульовий сайт ». Коли він буде ненульовий, ми йому знову напишемо, виникає питання, навіщо це робити відразу, якщо можна почекати, як раз не нуля?

Be Sociable, Share!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *