Про структуру сайту

А що стосується структури, чи є якісь поради щодо структурування всього сайту, контенту?

Структура сайту – в першу чергу в голові. Тобто визначитися, що буде основним на сайті. Я цього не робив, тому у мене було, як я назвав для себе, правило трьох дизайнів. Тобто це перший дизайн – як, який знайшов … другий – більш менш з тими знаннями, які придбав. Третій – хороший, який я збираюся робити зараз, який буде заключним.

Як я помітив, все з ким ми працювали, друзі ті ж, хто пробував це разом зі мною, десь підтримував, приблизно це ж правило трьох дизайнів у всіх у них теж присутній. Тобто знову ж таки це було перший – аби як. Другий – більш-менш, і третій – уже остаточний.

Тобто зрозуміло, що зміни і будуть, хоча не факт вже. Спочатку, як я вже сказав, можна взяти аркуш паперу і написати про що буде сайт. Тобто коли ти в голові думаєш: а, начебто там харчування, на кшталт тренування, ніби все (до моєї тематики).

Воно начебто легко, але насправді не так. Коли це все на листочку, практично намальовано, то воно більш зрозуміло стає, і відразу спливає, куди б ось це поставити, куди б це …

Я до сих пір стикаюся з проблемою, що якусь рубрику треба прибрати. Прибрав – вилетіло з індексації, у статті, яку переніс, з’явилась інша адреса.

Але зазвичай такі рубрики відсутні на відвідуваних статтях, що я можу не сильно засмучуватися. Відвідувані – вони зазвичай відразу вписалися в потрібні рубрики.

Як би там не було, все одно ці помарки спочатку трохи заважають. Як я сказав, на початку треба подивитися, що взагалі є в інтернеті. І найголовніше не боятися.

Початок я пам’ятаю, дивився в неті, гігантські сайти. Думав блін! Та це взагалі супер люди, які роблять. Ніколи мені не отримує 1000 зворотних лінків на свій ресурс. Та ні, боятися не варто, я думаю, наздогнати можна все.

Головне робити, а ті, хто щось роблять – їх насправді не багато. Часто дивишся – вони вже деякі не оновлюються. Сама концепція сайту вже застаріла. Починаєш глибше копатися – нічого видатного, по суті, і немає. Треба просто робити, дивитися, вдосконалюватися. І все буде.

Часто ти виходиш в ТОП, тієї ж статтею, за тим же запитом, на молодому сайті, ніж якийсь дуже трафовий старий ресурс. Все це справа можлива, не варто боятися. Треба просто брати з них краще.

Дивитися, бачити помилки, які знову ж таки побачити можна тільки з досвідом. Пробуючи щось. І тоді потихеньку виходять … якщо навіть кожен день по цеглинці класти, то в кінці життя побудуємо замок.

Думаю, що структура в будь-якому випадку і на початку особливо сильно паритися не варто. Він же все-одно створюється в процесі створення самого сайту …

Плюс ми стикаємося завжди з однією і тією ж проблемою на початку, коли не вистачає знань. Тобто зазвичай і паритися то ні з чого, тому що нічого не знаєш. Це основна проблема.

Просто хоча б приблизно накидати «Головна», «Теми», якісь теми, про що написати, можна зробити спеціально статті для душі, і робити якісь трафові статті, тобто статті писати під траффік.

Be Sociable, Share!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *