Приклад дій при розкрутці сайту

Припустимо, що коли сайт вже був викладений, які робилися перші дії по його розкрутці?

Найперші дії, ось як раз процес викладки сайту ми розтягнули в часі. Справа в тому, що контент, який у нас був написаний, я відразу запропонував його викладати дозовано. Справа в тому, що пошукові системи достеменно відомо люблять частіше переходити на ті сайти, які часто змінюються. Ось і плюс ще не перевірено як сильно впливає … але розумні люди кажуть, що впливає і на позиції оновлюваність сайту.

Ось тому ми викладали, напевно, з періодичністю кілька статей в тиждень. Тобто писали щось нове. Потім просто швидкість не спадала. Бували просто якісь сплески інтересу, до якихось темах у нас і, публікували нові якісь статті.

Тобто найголовніший принцип на старті – ми не весь сайт відразу викинули, саме не поспішаючи по чуть-чуть викладали, анонсували, тобто це був, це виглядало, наче сайт дійсно був створений для людей, без будь-якого знання СЕО, нам просто дуже приємно поговорити на цю тему, поділитися цією інформацією, завдяки цьому сайт досить швидко індексувався. Тобто я аналізував частоту запитів робота Яндекса, він мало не щотижня половину сайтів 100% переіндексував. Ось це найперше дію.

Друга дія, що ми почали робити – ми почали обмінюватися посиланнями. Але на даному проекті ми жорстку вимогу встановили. Є таке негласне правило серед обмінників посиланнями – вони роблять каталоги посилань. У ті давні часи, коли не було пошукових систем, це був природно один з кращих способів навігації по мережі, ось. Але останнім часом, коли стали зловживати цими речами, це просто дискредитувало всю ідею обміну посиланнями саме в каталогах, тому ми обмін вели тільки зі статей.

Тобто ми знаходили сайти близької тематики і пропонували їм обмінятися посиланнями, але за умови, що ми посилання на них поставимо зі статті. Чесно кажучи, таких мало було. Тому нам все-таки довелося створити каталог. Ну і ми ще паралельно кількість посилань стали нарощувати за допомогою покупки посилань на біржі посилань.

Be Sociable, Share!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *