Де ставити рекламні блоки на сторінці

Куди ставити рекламні блоки на сторінці, щоб саме точкою виходу була реклама?

По-перше вся ця інформація відкрито поширюється всіма сервісами реклами, є просто припустимо у гугла рекомендована сітка розташування елементів. В принципі ми на неї і орієнтувалися. Але орієнтувалися в першу чергу на правилах так званого золотого трикутника, тобто все, що відноситься до лівого верхнього кута. Але в нашому випадку ми відкрили дуже цікаву, таку, особливість поведінки людей.

Якщо сайт контентний – не секрет, що запити, за якими люди можуть приходити на сайт, вони переслідують різну мету. В даному випадку, коли користувач, припустимо, шукає «Як доглядають за волоссям», він природно хоче знайти інформацію, і, знаходячи інформацію на нашому сайті, він природно в першу чергу пробігає статтю зверху-вниз.

Тобто він дивиться заголовки, дивись картинки, він перевіряє, на скільки сайт відповідає його вимогам. Відповідно якщо рекламу вішати зверху, то, як показала практика, для тих людей, які дійсно побачили, що сайт, на зразок як відповідає їх запитом. Навіть якщо вони статтю не читають, вони увагу затримують в самому низу. І на протязі місяця, розміщували різну рекламу, зверху і знизу. І було помічено, що конверсія внизу, вона приблизно в 2-3 рази перевищує, ніж вгорі, одних і тих же блоків. При цьому на іншому проекті, де запити чисто інформаційні, точніше вони не інформаційні, скажімо так.

У нас є сайт, присвячений знижкам, в нашому місті. Там середній час перебування помітно менше, середня кількість переглядів – теж зовсім інша і там логіка поведінки людей зовсім інша. Тобто людина шукає магазин, знайшов – відразу пішов. Так ось там реклама якраз повинна бути нагорі, і там, на верху вона працює краще.

Be Sociable, Share!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *