Стратегія розкрутки для початківців

А для новачків яку б стратегію порекомендував, щоб розкрутити сайт з нуля до 1000? Покроковий план для досягнення успіхів.

Це в першу чергу контент. Хороший контент – вийде в ТОП.

Керівництво до дії: хочете написати про якусь дієту. Не пишіть все про все. Пишіть конкретно – є така-то дієта … то-то, то-то … Заходьте в Яндекс вордстат. Вводите цей кейворд, дивіться, що там близько, якщо показів 100 тис. То сильно сумніваюся, що новий сайт вийде в ТОП. Якщо припустимо, від 1000 до 10000, то чому б і ні …

Потім дивіться: є якась дієта, там є в вордстат, назва цієї дієти. Японська, наприклад, дієта, далі читаєте «Японська дієта, відгуки», «Японська дієта – коментарі» … Ось керівництво до статті. Тобто люди хочуть побачити Японську дієту, її суть, її відгуки і якісь коментарі, які можна взяти з інших ресурсів.

Просто робиш там, людина робила те-то, те-то, залишив такий-то відгук. Тобто це виходить вже короткий план, про що повинна бути стаття. Далі створюється сама стаття, один тег Н1 – заголовок, решта Н2, НЗ. Трошки ключових слів, щоб самого не нудить при прочитанні цієї статті. Тому що я в кінці перечитую свою статтю, то якщо вона реально погана, то це і так видно. Якщо вона нормальна – то вона нормальна.

Пошуковики не прагнуть до того, щоб нормальна потрапляла в інтернет. Відповідно якщо читач читає, який більш-менш читав літературу – він може зрозуміти, що стаття читабельна цілком і дуже цікава. Значить її залишаємо. Або можна додати ще пару ключових слів. Але головне щоб це не виглядало безглуздо.

Так створюється стаття. Таких статей 10 робить новачок, дивиться, аналізує. Припустимо, сайт аудиторів. Дивиться що попало – не потрапило. Щось потрапить по будь-кому, виходячи з цього вже можна робити якісь висновки. Тут він, припустимо, зробив нормально, тут- немає. Ну і потихеньку інвестувати якісь гроші, тобто дотягувати їх шляхом посилань.

Посилання я б радив в Гоугеті (Gogetlinks), ну і в Міралінкс, тому що нормальні ресурси, вони дійсно дають ефект.

Тому що Сапа – там стільки всякого лайна. Я сам досі не користуюся. Тому що знайти там щось варте важко, а людей, які захочуть обдурити і витягнути гроші-там дуже багато.

Власники всяких сателітів та іншого сміття … Якщо чесно, коли я купував такі посилання, я просто дивився, де вони розташовані … ну реально це виглядає безглуздо, і я думаю, пошуковики давним-давно все це бачать. Там, напевно, нормальні посилання повинні коштувати дуже дорого. Тобто за дешівізмом гнатися не варто.

Плюс оренда. Новачок, припустимо, купив на сайті посилання, але трохи через місяць почало рухатися, якщо не навпаки, від посилань, які там куплені … Тут у нього гроші закінчуються – «Та ну, щось мало, нічого не працює» . Раз, прибрав. Все тому відлетіло.

А тут заплатив раз, урізав собі в чомусь нехай спочатку, зате потім вона стоїть, стоїть і ти більше не переживаєш за те, що в наступний місяць тобі ще звідкись треба висунути певну суму за незрозуміло який результат. А Сапа дійсно дає незрозуміло який результат. На тих же форумах, я навіть бачив, що вона дає зворотний результат (такі посилання). Тобто позиції падають навпаки вниз. А на таких, як Гоугет, Міралінк, там майданчики проходять ретельний відбір. Досить важко знайти погану майданчик.

Там максимум є такі сателіти, на яких простий дизайн, багато рубрик, але хоча б нормальні, якісні, читабельні статті. Посилання нормально вписується. Це, напевно, найгірше, що там може бути. Тому, що в іншому там нічого поганого знайти навіть не виходило. Ціни там насправді цілком прийнятні. Я б все-таки порадив саме на початку робити якісно. Тому що все чомусь хочуть обдурити компанію Яндекс, напевно, все-таки обманювати треба після того, як нормальна справа зробити вийде. А відразу починати цей шлях – ну як без знань, без усього … а більшість новачків завжди думають, що вони дуже розумні, що у них вийде обдурити. Я сам теж так думав.

Намагався закрити кучудоров, по порнушний всяким кеям та інше, інше …. Думав, що все буде. Але з часом зрозумів, що все-таки нерозумно. На початку потрібно по-нормальному заробляти. А вже потім, коли досвід на цьому, то може і знайдеш якусь лазівку. Але все-таки білі проекти набагато більш спокійні, більш творчі. Так що пріоритет все-таки до них.

Be Sociable, Share!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *